Program dla mikro firm

Humansoft MiniCorax 

Humansoft MiniCorax to nowoczesne oprogramowanie dla mikro firm, które łączy w sobie szeroką paletę funkcjonalności wraz z prostą i intuicyjną obsługą. Razem z nim codzienna praca staje się jeszcze efektywniejsza.

Program dla mikro firm MiniCorax oferuje dostęp do wielu narzędzi wspierających różne obszary działalności, między innymi produkcję, magazynowanie, usługi, zakupy, sprzedaż, fakturowanie, księgowość, JPK, środki trwałe. Udostępnia również narzędzia analityczne umożliwiające podejmowanie ważnych dla firmy decyzji.

MiniCorax to również wydajne oprogramowanie do zarządzania mikro firmą zajmującą się sprzedażą internetową poprzez współpracę z platformą e-commerce Humansoft e-Sklep.

Wdrożenie programu do zarządzania firmą MiniCorax jest bardzo proste – wystarczy tylko szybka instalacja na komputerze, by od razu rozpocząć z nim swoją pracę.

Poprzez rozbudowaną funkcjonalność wspieraną przez czytelny interfejs użytkownika program dla mikro firm MiniCorax uwzględnia wszystkie potrzeby najmniejszych biznesów.

ZAPRASZAMY PO DARMOWĄ WERSJĘ DEMO
WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ

    Wybierz temat wiadomości:

    Współpraca