Program dla małych firm

Humansoft Corax

Humansoft Corax to program dla małych firm stworzony jako odpowiedź na ich indywidualne potrzeby. Dedykowany jest dla przedsiębiorców działających w różnych branżach, którzy zajmują się powadzeniem produkcji, sprzedaży oraz usług. Rozbudowane funkcje i czytelny interfejs tworzą system usprawniający funkcjonowanie całego biznesu.

Corax jest programem bazującym na zintegrowanych ze sobą narzędziach, które służą do zarządzania wieloma obszarami, między innymi produkcją, sprzedażą i zakupami, usługami, magazynowaniem, obsługą kurierów. Także wspiera on firmę od formalnej strony i służy do prowadzenia spraw księgowych, środków trwałych, tworzenia e-deklaracji, obsługi kadr i płac, PPK. Umożliwia prowadzenie Portalu Pracowniczego oraz EDI – elektronicznej wymiany danych.

Oprogramowanie dla małych firm Corax współpracuje jednocześnie z dedykowanymi rozwiązaniami Humansoft, między innymi w zakresie sprzedaży internetowej przez Humansoft e-Sklep, sprzedaży B2B przez Humansoft B2B. Wspiera też transakcje walutowe i zagraniczne.

Corax to niezawodne, sprawdzone przez wielu przedsiębiorców oprogramowanie, razem z którym każda mała firma może jeszcze sprawniej, efektywniej oraz oszczędniej prowadzić swoje procesy.

ZAPRASZAMY PO DARMOWĄ WERSJĘ DEMO
WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ

    Wybierz temat wiadomości:

    Współpraca