Getac T800

Urządzenie Getac T800 to sprzęt z ekranem 8.1″ o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Jasność na poziomie 600 nitów pozwala na pracę w każdych warunkach oświetleniowych. Nawet intensywne słońce nie będzie problemem. Ekran dotykowy wykonano w technologii pojemnościowej. Za dopłatą może być wyposażony w digitizer. Tablet posiada Interfejs z systemem operacyjnym Windows 8.1 lub 7, w zależności od decyzji klienta.

Tablet standardowo wyposażony jest w jedną kamerkę z przodu. Jest możliwość wyposażenia go w drugą kamerkę 5MP z auto fokusem i lampą LED. Użytkownik sam może zdecydować o wyposażeniu urządzenia. Możliwość obecności czytnika kodów kreskowych 1D/2D, microSD lub złącza Ethernet. Dzięki konstrukcji SnapBack, z tyłu obudowy jest możliwość podłączenia modułu do kart płatniczych (smart card reader) z RFID lub dodatkową baterię HotSwap.

Tablet napędza procesor z rodziny Intel Bay Trail-M, czterordzeniowy Pentium N3530, 4 GB pamięci RAM i dysk SSD 64-128 GB. Standardowy czas pracy baterii wynosi do 8 godzin. Przy zastosowaniu dodatkowego akumulatora, wynik jest dwa razy większy.

Specyfikacje techniczne