Wdrożenie Accellos One Warehouse w firmie Partner XXI Kleks

Partner XXI Kleks, firma należąca do sieci handlowej Partner XXI, specjalizująca się w dystrybucji artykułów biurowych i szkolnych zdecydowała się na wdrożenie systemu magazynowego klasy WMS (Warehouse Management System).

Celem wdrożenia jest zautomatyzowanie procesów logistyczno-magazynowych, łatwiejsze i bardziej przejrzyste zarządzanie stanami oraz procesami magazynowymi, zwiększenie wydajności pracy, bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Wdrożenie systemu Accellos One Warehouse w dwóch magazynach zostanie przeprowadzone przez firmę AG Consult.
W ramach realizacji projektu zostaną dostarczone terminale do pracy mobilnej, drukarki etykiet oraz uruchomiona będzie sieć radiowa w obu magazynach.

Firma Partner XXI Kleks Sp.j. jest jednym z największych sprzedawców artykułów biurowych i szkolnych działająca na rynku lokalnym od 1991r. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w 1997r. firma przystąpiła do polskiej sieci handlowej Partner XXI, która obecnie liczy około dwudziestu udziałowców wywodzących się z tradycyjnych lokalnych hurtowni biurowych, liderów swoich rynków. Połączenie sił i wspólnych doświadczeń zaowocowało utworzeniem bazującej wyłącznie na polskim kapitale nowoczesnej, silnej i stabilnej organizacji handlowej. Oferta obejmuje obecnie ponad 6000 pozycji w ciągłej sprzedaży, powiększając się o coraz szerszą gamę nowości. Firma jest dystrybutorem artykułów renomowanych firm krajowych i zagranicznych takich jak: Pentel, Pilot, Bic, Esselte, Argo, Fellowes, Bantex, Biurfol, Majewski, International Paper Kwidzyn, 3M, Hewlett Packard i wiele innych.