Targi MODERNLOG Poznań 4-7 czerwca 2019

Nowoczesność, innowacyjna logistyka dla szeroko pojmowanego przemysłu – tym charakteryzują się targi Modernlog. Organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Polska – największej imprezy wystawienniczej branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie.

Najbliższą edycję Modernlog tworzą cztery salony: Magazyn przyszłości, Nowoczesne systemy transportu, E-commerce i omnichannel oraz Budownictwo magazynowo-produkcyjne.

Każdej edycji Modernlog towarzyszą liczne pokazy specjalistycznego sprzętu oraz konferencje tematyczne.

Logistyka 4.0 zakłada automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość adaptacji do zmieniających się warunków. To hasło przewodnie targów Modernlog.

– W logistykę 4.0 zdecydowanie wpisuje się coraz bardziej obecna w naszym życiu automatyzacja. Znaczna część procesów manualnych została już zastąpiona przez maszyny a następne zmiany przed nami. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowoczesnych oprogramowań, które usprawniają te procesy. Warto jednak podkreślić, że inteligentne i cyfrowo połączone systemy mają również umożliwić komunikację między ludźmi, maszynami, sprzętem, rozwiązaniami logistycznymi i produktami. O takie rozwiązania będzie można zapytać bezpośrednio wystawców Modernlog – przekonuje Mateusz Nowakowski, dyrektor targów Modernlog.

 

Zakres tematyczny targów:
  • Sprzęt i urządzenia do transportu wewnętrznego
  • Automatyka transportowa
  • Oprogramowanie MES, TMS, WMS
  • Urządzenia gospodarki magazynowej
  • Usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne
  • Kody kreskowe i systemy automatycznej identyfikacji danych
  • Wyposażenie magazynów i hal produkcyjnych