Oglądasz wpisy z December 2004

Partnerstwo z firmą SAP

Data dodania: 17 grudzień 2004

W grudniu 2004 roku AG Consult i SAP podpisały umowę o współpracy na mocy której AGC będzie świadczyć usługi w zakresie sprzedaży systemu wspomagającego zarządzania SAP Business One. Produkt przeznaczony jest dla małych i średnich firmy. Rozwiązanie pozwala na obsługę firmy w zakresie sprzedaży, zakupów, magazynów, narzędzi CRM, księgowości, serwisu, produkcji i controlingu.

Czytaj całość

Partnerstwo z firmą Symbol

Data dodania: 10 grudzień 2004

W listopadzie 2004 roku AG Consult została autoryzowanym partnerem firmy Symbol Technologies, Inc., światowego lidera w zakresie produkcji mobilnych urządzeń i systemów do automatycznej identyfikacji. W urządzeniach Symbola, z wbudowanymi czytnikami kodów kreskowych, zastosowano w celu przesyłania danych rozwiązania oparte o sieci Wi-Fi.

Czytaj całość

AGC dostawcą rozwiązań Auto ID

Data dodania: 10 grudzień 2004

AG Consult pod koniec 2004 roku został przedstawicielem kilku producentów rozwiązań służących automatycznej identyfikacji. Szeroka gama rozwiązań i dostawców ma na celu dostarczenie Klientom produktów na miarę potrzeb oraz dobrej relacji jakości i ceny. W naszej ofercie znalazły czytniki i terminale takich firm jak PSC, Metrologic, Datalogic, Syntech oraz drukarki kodu kreskowego firmy Zebra.

Czytaj całość