Accellos wśród Top 100 firm IT tworzących rozwiązania dla logistyki w 2012

Data dodania: 26 wrzesień 2012

 

Accellos wśród Top 100 firm IT tworzących rozwiązania dla logistyki w 2012


  • Firma Accellos kolejny raz z rzędu (piąty) została wyróżniona przez magazyn Inbound Logistics
  • Linia produktów Prophesy od dziesięciu lat na liście

 


Firma Accellos w 2012 roku po raz kolejny została wybrana przez magazyn Inbound Logistics do grupy Top 100 firm informatycznych tworzących rozwiązania dla logistyki. W tym roku po raz piąty z rzędu Accellos otrzymuje to wyróżnienie.

 

 

W Polsce systemy firmy Accellos wdrażane są przez autoryzowanego partnera – AG Consult (www.agc.com.pl; www.accellos.com.pl ), który świadczy usługi w zakresie doradztwa, sprzedaży, analiz procesów biznesowych, wdrożeń oraz wsparcia technicznego.

 

Linia oprogramowania do zarządzania transportem serii Accellos Prophesy została zakwalifikowana przez niezależne wydawnictwo Inbound Logistics do listy Top 100 w 2012 roku. Seria produktów Prophesy jest znana na rynku i rozpoznawana przez Inbound Logistics Top 100 od ponad dziesięciu lat.

 

„Przy wyborze tegorocznego Top 100 Logistics IT Providers, dziennikarze Inbound Logistics szukali dostawców technologii, którzy rozwiązują specyficzne wyzwania logistyczne, jak również proponują zmiany pomagające przekształcić ogólną działalność gospodarczą" - powiedziała Felecia Stratton, redaktor w Inbound Logistics. „Wybór był oparty na tym, jak rozwiązania logistyczne IT wpływają na wszystkie działania biznesowe oraz jak napędzają integrację, zarówno pomiędzy wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi procesami dla  sprzedawców i klientów. Firma Accellos została wybrana, ponieważ ich rozwiązania pracują taktycznie w stosunku do głównego łańcucha transakcji, jak również działają strategicznie, jako inicjator zmian prowadzący przedsiębiorstwa do bliższego spełniania wymogów dotyczących zaopatrzenia. Inbound Logistics ma zaszczyt uhonorować firmę Accellos za innowacyjne rozwiązania usprawniające doskonałość logistyki i łańcucha dostaw.”

 

„Jest dla nas zaszczytem, iż znaleźliśmy się na liście Top 100 Inbound Logistics piąty rok z rzędu” - powiedział Prezes i Dyrektor Generalny firmy Accellos, Michael Cornell. „Firma Accellos jest skoncentrowana na dostarczaniu rozwiązań logistycznych do zarządzania łańcuchem dostaw, które są innowacyjne i w pełni funkcjonalne, jak również przyjazne użytkownikom i doskonale integrujące się z istniejącymi już w firmach systemami informatycznymi i procesami biznesowymi. To wielki zaszczyt dla nas, że zostaliśmy wyróżnieni przez Inbound Logistics za nasze starania, dlatego chciałbym podziękować całej załodze Accellos za swoją determinację i poświęcenie w tworzeniu rozwiązań przyjaznych klientowi.”

 

Każdego roku w kwietniu redaktorzy Inbound Logistics wyróżniają 100 firm informatycznych produkujących rozwiązania dla logistyki, których założeniem jest wspieranie, umożliwianie i rozwijanie logistycznej doskonałości. Spośród ponad 300 firm informatycznych, za pomocą kwestionariuszy, wywiadów i innych badań, Inbound Logistics wybiera grupę Top 100 dostawców oprogramowania dedykowanego dla logistyki. Redakcja stara się sprostać szybko zmieniającym się wymaganiom i oczekiwaniom czytelników dotyczących kryteriów wyboru. Wyselekcjonowana grupa firm wraz z ich rozwiązaniami, ukierunkowana jest na dostarczanie rozwiązań, odzwierciedlających aktualne potrzeby czytelników Inbound Logistics, tj. prostota użytkowania, szybki zwrot z inwestycji (ROI) oraz krótki okres wdrażania.

 

 

O Inbound Logistics

 

Inbound Logistics jest pionierskim wydawnictwem nastawionym na potrzeby rynku logistycznego. Edukacyjną misją Inbound Logistics jest pokazywanie kierunków biznesowych w odniesieniu do efektywnego zarządzania logistyką, zredukowania i przyspieszenia inwentaryzacji oraz neutralizowania wzrostu kosztów transportu poprzez dostosowywanie podaży do popytu. Więcej informacji na temat praktyk logistycznych nastawionych na potrzeby klientów udostępniono na stronie : www.inboundlogistics.com.